Ostatní

Agita 10 WG

Přípravek pro hubení dospělých much. Postup „nalákat a zahubit“ je ideální kombinace, která nemá negativní vliv na životní prostředí. Orální příjem zajišťuje maximální účinnost.

Bovi odrohovací pasta – aplikátor

Odrohovací pasta BOVI se používá na odrohování telat, většinou jaloviček, neboť fixace výkrmových býčků bez rohů je při jejich přepravě dost obtížná.
Leták ke stažení Bovi pasta.pdf
Leták ke stažení Plachty.pdf

Bovi-Bond Aplikační pistole

Používá se k lepení dřevěných nebo gumových špalíků na paznehty skotu.

Bovi-Bond Aplikátor velký

Používá se k lepení dřevěných nebo gumových špalíků na paznehty skotu.

Bovi-Bond Introduction Kit

Používá se k lepení dřevěných nebo gumových špalíků na paznehty skotu. Balík obsahuje: 2x náplň, 1x aplikační pistole, 24 velkých aplikátorů, 24 dřevěných špalíků.

Bovi-Bond Náplň

Používá se k lepení dřevěných nebo gumových špalíků na paznehty skotu.

Bovi-Bond Professional Kit

Používá se k lepení dřevěných nebo gumových špalíků na paznehty skotu. Balík obsahuje: 1x náplň, 12 velkých aplikátorů, 12 dřevěných špalíků.

ECODES

Univerzální prací prostředek s dezinfekčním a bělicím účinkem. Vhodné pro bílé a stálobarevné textilie z bavlny, směsových tkanin a syntetických vláken.

ELEMI Mast

ELEMI je mast určená k použití při projevech zánětlivého stavu vemene. Obsahuje byliny vykazující velmi široké spektrum působení. ELEMI MAST má protizánětlivé vlastnosti, a proto masáž vemene touto mastí omezuje množství somatických buněk v mléce.
Leták ke stažení.pdf

ENA Gel

Díky obsahu silice z japonské máty a výtažku z měsíčku je ENA GEL určen k mazání vemen při výskytu či riziku mastitidy. Používá se po každém dojení až do ústupu změn. Působí protizánětlivě a antibakteriálně, čímž omezuje množství somatických buněk v mléce. Lze použít proti předporodním otokům vemene a otokům při zánětlivých stavech. ENA Gel také chrání kůži před vysušením, urychluje její regeneraci a zvyšuje její elasticitu, čímž brání jejímu popraskání.
Leták ke stažení.pdf

ENA MAST

ENA MAST působí proti otokům, protizánětlivě a má hřejivý účinek. Tlumí otoky vemene v období porodním i na vrcholu laktace, chrání před vysušením, tvořením prasklin a rohovatěním kůže. ENA MAST regeneruje, chrání a snižuje somatické buňky v mléku. Účinné látky bylinného původu vemeno celkově prohřívají a zlepšují jeho prokrvení.
Leták ke stažení.pdf

Fendona

Fendona® 6 SC je širokospektrý insekticid proti lezoucímu a létajícímu hmyzu jako jsou švábi, mravenci, štěnice, blechy a moli. Má nízkou toxicitu pro člověka i domácí zvířata. Je vhodný pro domácnosti, veřejné budovy včetně nemocnic, hotelů, restaurací, kuchyní a pro průmyslové podniky včetně potravinářských závodů.
Leták ke stažení.pdf

Formaldehyd

Formaldehyd je chemická látka, jejíž vodní roztok (formalín) se používá k dezinfekci paznehtů. Je toxický a má štiplavý zápach. Formaldehyd zabíjí většinu bakterií. Při dezinfekci paznehtů průchozí koupelí se používá ve formě 5% roztoku.

Hydrogensíran sodný

Používá se ke snížení pH do bazénů, rybníků. Dále má také využití jako dezinfekce, protože zabraňuje množení bakterií.

Chlornan sodný

Roztok chlornanu sodného běžně známý jako chlorové bělidlo (SAVO), které se používá pro dezinfekci a jako bělící činidlo. Také se používá k ošetření vody např. v bazénech.

Kyselina citronová

Ideální pomocník pro odstranění vodního kamene. Místo s vodním kamenem se posype a nechá se působit, pak se místo opláchne. Nebo se použije roztok. Působí podobně jako kyselina octová.

Kyselina mravenčí

Má využití především ve včelařství, kde se používá jako účinný prostředek k tlumení varoázy (kleštíka včelího). Dále má využití i v čištění vodního a močového kamene např. u odpadů a WC.

Kyselina sírová 96%

Je nejdůležitější vyráběnou kyselinou, která používá se např.: při výrobě průmyslových hnojiv jako jsou superfosfát a síran amonný.

LD 100 A

LD 100 A má okamžitý účinek proti stájovým mouchám, kde působí až po dobu 4 týdnů. LD 100 A dobře ošetřuje stáje hovězího dobytka, prasat nebo slepičí kukaně.
LD 100 A.pdf
Mouchy jaro 2016.pdf

Manodes

Kapalný, alkoholový dezinfekční prostředek k dezinfekci rukou pro použití v zemědělském i potravinářském průmyslu.

MILK BAR 1-20

Pevná, závěsná nádoba, kterou lze jednoduše použít na krmení telat mlékem. Do nádoby lze nalít od 3 do 120 litrů mléka v závislosti na velikost. Nádoba je vybavena gumovým(i) strukem(y) skoro totožným dojnici. Při použití MILK BARU dochází k proslynění mléka a k lepšímu trávení.

Milk Bar Trainer Bottle

Pevná, odolná, funkční 3 litry velká láhev na mléko pro telata. Láhev je vybavená gumovým strukem skoro totožným dojnici. Při použití MILK BARU dochází k proslynění mléka a k lepšímu trávení.

Močovina krmná

Krmná močovina je zdrojem dusíkatých látek (NL) pro skot, kde také zastoupuje fyziologicky odůvodněnou část přírodních zdrojů proteinů.

Mucholapka MUSKASET

Stájová mucholapka, která je připravena k okamžitému použití. Na speciálním silikonovém podkladu je naneseno účinné a kvalitní nestékavé lepidlo.

Multifresh

Rychlý a účinný univerzální čistící přípravek. Všechny povrchy se budou zářivě lesknout bez šmouh. Obsahuje příjemný parfém, který zanechává svěží vůni. 

Mýdlo BASIC

Krémové mýdlo s dermatologickými přísadami a příjemnou parfemací. Je určené k hygieně rukou. Mýdlo tvoří stabilní krémovou pěnu, pokožku nevysušuje a odpovídá jejímu přirozenému pH.

Mýdlo SOFT

Krémové mýdlo s dermatologickými přísadami a příjemnou parfemací. Je určené k hygieně rukou. Mýdlo tvoří stabilní krémovou pěnu, pokožku nevysušuje a odpovídá jejímu přirozenému pH.

Neporex

Larvicid Neporex je prostředek na hubení larev much. Obsahuje růstový regulátor, který působí negativně na jejich vývoj. Ovlivňuje svlékání muších larev tak, že nedojde k jejich přeměně v kuklu a dospělce. Působí v podestýlce, hnoji, kejdě i ve fermentujících zbytcích krmiv. 

Patenrat G

Nástraha Patenrat G  jsou růžové granule válcovitého tvaru. Přípravek je určený na hubení potkanů, krys a myší v uzavřených objektech. Obsahuje jedovatou látku bromadiolon v koncentraci 0,005%.

Rukavice Barbary

Ochranné, jednorázové, pracovní rukavice CERVA BARBARY mají tloušťku 0,12 mm a jsou 24 cm dlouhé. Pro lepší navlékání jsou pudrované zevnitř. Jsou vyrobeny z pružného nitrilového kaučuku bez dalších příměsí. Charakterem použitého materiálu mají zvýšenou odolnost proti organickým chemikáliím, tukům a ropným produktům.

Síran měďnatý

Známější jako modrá skalice, působí dezinfekčně při onemocnění paznehtů dobytka.

Síran zinečnatý

Známější jako bílá skalice, působí dezinfekčně při onemocnění paznehtů dobytka.

Síran železnatý

Známější jako zelená skalice je používána k odstraňování mechu z trávníků, lze použít i jako dezinfekci při onemocnění paznehtů dobytka.

Solnet

Čistící přípravek na podlahy s odmašťujícím účinkem. Zanechává příjemnou vůni a zabraňuje usazování nečistot. Lze používat pro ruční mytí i do mycích strojů.

Staldren

Multifunkční dezifekční prostředek pro dezinfikaci stájí, chlívků, kravínů, kde účinně ničí bakterie a plísně. Lze používat i za přítomnosti zvířat.
Leták ke stažení.pdf

Stopratox

Požerová nástraha ve formě červeně zbarvených pelet k hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa, myš domácí a hryzec vodní v uzavřených objektech jako jsou chaty, kolny, bytové prostory, sklepy, půdy a jejich nejbližší okolí. Speciální úprava nástrahy ji předurčuje k použití i ve vlhkém prostředí.

Sůl průmyslová

Jedná se o hrubší kamennou sůl, používanou k údržbě komunikací, k úpravě vody…

Utěrky Bobine 400 útržků

Utěrky na vemena Bobine jsou perforované dvouvrstvé papírové ručníky. Vhodné k otírání mléčné žlázy. Pro účinnou prevenci mastitid je nezbytné dodržovat zásadu – na každou dojnici čistá utěrka.

Utěrky DERMASOFT

Utěrky na vemena DERMASOFT jsou speciální perforované utěrky hodící se k hygieně mléčné žlázy před dojením. Tyto utěrky jsou určené k opakovanému použití – dají se prát. Po namočení v dezinfekčním prostředku se dají použít i k otírání struků jako dezinfekce před dojením.

Utěrky Chicopee z netkané textilie

Utěrky CHICOPEE jsou vyrobené z netkané textilie, kde jsou vlákna pokládána přes sebe a spojena dohromady tak, že vytváří unikátní strukturu. Díky použití různých výrobních technologií jsou utěrky dělané na míru pro specifické použití. Tyto utěrky perfektně čistí struky a jsou měkké a jemné.

Utěrky na vemena jednorázové 1000 útřžků

Utěrky na vemena jsou jednorázové papírové utěrky na vemena. Ošetření struků vemene utěrkou navlhčenou v dezinfekčním roztoku pomáhá snižovat riziko výskytu mastitid (zánětu vemene) u stáda. Použití utěrek s ražbou má také podle některých chovatelů vliv na stimulaci vemene a snadnější spouštění mléka.

Utěrky na vemena jednorázové 800 útřžků

Utěrky na vemena jsou jednorázové papírové utěrky na vemena. Ošetření struků vemene utěrkou navlhčenou v dezinfekčním roztoku pomáhá snižovat riziko výskytu mastitid (zánětu vemene) u stáda. Použití utěrek s ražbou má také podle některých chovatelů vliv na stimulaci vemene a snadnější spouštění mléka.

Vápenný hydrát

Známější jako hašené vápno, má využití jako flokulant při úpravě vody, ošetření kyselých půd nebo jako dezinfekce stájí.

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě