Krmiva

AMIVIV 50

Rostlinné extrakty AMIVIVu snižují rozklad škrobu o 10 % , čímž snižuje hodnotu rozpustného škrobu (nejvíce v kyselé oblasti pH). Zabraňuje snižování pH v bachoru a zlepšuje energetickou využitelnost škrobu. AMIVIV 50 zpomaluje bachorový rozklad bílkovin a zvyšuje index PDIA (protein stravitelný v tenkém střevě).

AMIVIV UAB 2%

AMIVIV UAB BIO je doplňkové minerální krmivo pro přežvýkavce. Snižuje rozklad škrobu v bachoru, a tím zlepšuje jeho využitelnost. Zabraňuje snižování pH v bachoru a zlepšuje tak energetickou využitelnost škrobu.

Argivo Se

Doplňkové krmivo Argivo Se je nutriční doplněk pro telata, jehňata a kůzlata. Podporuje lepší trávení a zabraňuje průjmům, které jsou u dojných plemen krav jednou z hlavních příčin ztrát telat do 3 měsíců.
Leták ke stažení.pdf

BIOPECT

BIOPECT je dietetická doplňková krmná náhražka pro telata určená pro stabilizaci vody a vyrovnání hladiny elektrolytů. Aplikuje se během průjmového období bez ohledu na to, zda je průjem způsoben bakteriemi, viry či krmením. BIOPECT je tvořen speciálně vyvinutou vlákninou s příměsí elektrolytů a glukózy.
Biopect letak.pdf

Boostyx Cube

BOOSTYX, krmný doplněk ve formě lizu, obsahuje vysoký obsah energie pro dobrou přípravu na říji a reprodukci bahnic a koz, používá se též u dojnic a jalovic. Obsahuje močovinu ve formě dobře asimilovatelného dusíku, který stimuluje bachorovou mikroflóru a zlepšuje stravitelnost objemného krmiva. BOOSTYX se vyznačuje nízkým obsahem vlhkosti (2 – 3%), výbornou chutností a pravidelným příjmem, dále dobrou skladovatelností (24 měsíců) i za nepříznivého počasí (déšť, horko).
Leták ke stažení – Specifikace Cube.pdf
Leták ke stažení – Cubes lizy.pdf

Bovin B

Melasovaný minerální liz Bovin B je určený především pro skot a kozy. Složení lizu je přizpůsobený potřebám zvířat. Melasované lizy jsou ochucené řepnou nebo třtinovou melasou, která podporuje jeho chutnost. Bovin B má dobrou strukturu a nerozpadá se. Je vhodný do stájí i na pastvu.
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

Bronchimax

Nutriční doplněk Buffer-Stim je určený pro dojnice s klinickou nebo subklinickou acidózou (porucha, při které klesá pH pod fyziologickou mez).

Bufflotonic

Bufflotonic je nutriční doplněk pro přežvýkavce, který obsahuje extrakty z rostlin s antioxidačním účinkem vhodně doplňující vitamín E.

Calcibest

Calcibest je doplňkové krmivo s vysokým obsahem Ca, které snižuje riziko mléčné horečky. Užívá se při hypokalcemii krav a při zadržení lůžka při porodu. Vápník je ve formě mravenčanu vápenatého – nedráždí dýchací systém zvířat. Nově je krmivo obohaceno o fosfor.
Leták ke stažení.pdf

ColoDan

ColoDan je čisté sušené bovinní kolostrum bez jakýchkoliv aditiv. Toto mlezivo není odtučněné, není obohaceno specifickými protilátkami ani nebyly změněny žádné jeho přirozené složky. V případě nekvalitního kolostra může být ColoDan použit jako jeho doplněk nebo jako úplná náhrada.
ColoDan.pdf

Deuka Lämmer-Pellets

Deuka Lämmer-Pellets je doplňkové krmivo pro výkrm a odchov jehňat a kůzlat

Deukana S

Deukana S je kompletní krmivo určené ke krmení telat s vyšším obsahem energie, vápníku a fosforu. Má vynikající chutnost, v jeho složení jsou použity atraktivní suroviny – obiloviny hydrotermicky upravené metodou Opticon®, melasa, cukrovarské řízky, lněný extrahovaný šrot a kukuřičný gluten a poskytuje velmi brzy optimální podmínky pro včasné přijetí základního krmiva – seno nebo dobrá travní siláž.
Již během mléčné výživy telat se stává důležitým nutričním a dietetickým faktorem. Zajišťuje optimální rozvoj předžaludků a stimuluje celkový vývoj organismu telat. Granulování směsi zlepšuje stravitelnost krmiva. Směs se dává do misek nebo nízkých kbelíků, případně do lahví s „dudlíkem“. Při zkrmování směsi je nutné telatům zajistit dostatek vody.

Krmné doporučení: krmíme jako doplněk k mléku a k základnímu krmivu až do konce 1. měsíce života. Od konce 1. měsíce života snižujeme dávky mléka a zvyšujeme dávky Deukanu S. Deukanu S krmíme až do 16. týdne života a to max. 2 kg na kus a den.

Složení: pšenice, pšeničná mouka, pšeničné otruby, ječný šrot, řepkový extrahovaný šrot (bachorově chráněný), lněný extrahovaný šrot, slunečnicový extrahovaný šrot, melasa, melasované řízky, kukuřice, kukuřičné výpalky, uhličitan vápenatý, pšeničné otruby, chlorid sodný.
Leták ke stažení

Drenchprim

Doplňkové krmivo pro přežvýkavce podávané ve formě silového nápoje. Podává se jako prevence (poporodní nápoj), při riziku vzniku či již probíhajících ketózách, při zažívacích potížích, při disfunkci bachoru nebo také po operačních zákrocích.
Leták ke stažení.pdf

EKPO – biskvitová moučka

Biskvitová moučka EKPO je krmná surovina vyrobená z netříděných, drcených a šrotovaných cukrovinek z průmyslové výroby. Stimuluje příjem krmiva a produkci mléka, je zdrojem pohotové energie a příznivě ovlivňuje složky mléka. Napomáhá k udržení optimální tělesné kondice a zlepšuje chutnost krmných směsí pro mláďata.

Flashdrink

Vysoce chutné doplňkové krmivo pro přežvýkavce, podávané bezprostředně po porodu ve formě dobrovolného nápoje. Slouží jako prevence dislokace slezu a mléčné horečky. Je zdrojem vápníku, vitamínů a mikroprvků. Je praktický – zvířata jej přijímají dobrovolně. Stimuluje příjem vody a tím snižuje riziko dislokace slezu. FLASHDRINK podporuje příjem krmiva po porodu, stabilizuje fermentační procesy v bachoru.
Leták ke stažení.pdf

Gestyx Cube

Gestyx je jako doplňková krmná směs ve formě lizu určen pro suchostojné krávy. Snižuje riziko mléčné horečky, udržuje optimální tělesnou kondici během období stání na sucho, dodává zvířatům energii, minerální látky a vitaminy ve všech fázích produkce. Gestyx udržuje aktivitu fermentace bachoru v období stání na sucho, čímž se zvyšuje produkce mléka a umožňuje dobré zhodnocení vláknité krmné dávky. Jedná se o velice chutný produkt a je jednoduchý na použití (stáj, pastva).
Leták ke stažení – Specifikace Cube.pdf
Leták ke stažení – Cubes lizy.pdf

Glykomel

Přírodní energetický doplněk krmiva určený k vyrovnání energetické bilance, prevenci a potlačení ketóz (zvýšená hladina ketolátek v krvi). Vhodné pro dojnice, které mají vysoké požadavky na energii.

Hydralac

Hydralac ve formě šumivých tablet brání dehydrataci organismu během i po průjmech a při vysokých teplotách. Pomáhá kompenzovat ztrátu vody v těle, zlepšuje absorpci vody a elektrolytů. Je vhodný pro přežvýkavce i drůbež.

Ifra Viande PLUS

Doplňkové minerální krmivo Ifra Viande PLUS je určeno pro výkrm skotu. Obsahuje vysoké množství sodíku a vitamín B1.
Leták ke stažení.pdf

Ifravit 100

Doplňkové krmivo Ifravit 100 je určené pro suchostojné dojnice. S vyšším obsahem fosforu, selenu a vitamínu A a D3.
Leták ke stažení.pdf

Ifravit 40

Doplňkové minerální krmivo Ifravit 40 je určené pro dojnice a jalovice. Obsahuje zvýšené množství vápníku, mědi a manganu.
Leták ke stažení.pdf

Ifravit 40 Se org.

Doplňkové minerální krmivo Ifravit 40 Se org. je určené pro dojnice a jalovice. Obsahuje zvýšené množství vápníku, mědi, manganu a selenu.
Leták ke stažení.pdf

Ifravit 70 E +

Doplňkové minerální krmivo Ifravit70 E+ je určený pro dojnice a jalovice. Má zvýšený obsah vitamínu E.
Specifikace minerálních směsí.pdf

Kamenná „kusová sůl“

Neopracované kusy vytěžené kamenné soli o velikosti 0,5 – 3 kg bílé až oranžové barvy (dle ložiska). Kamenná sůl je přírodní a přirozený zdroj soli. Je určena pro hospodářská zvířata i pro lesní zvěř, kterou je velmi dobře přijímána.
Leták ke stažení.pdf

Kolostran

Probiotická pasta, která posiluje kolostrální imunitu a zvyšuje jejich odolnost k bakteriálním a virovým infekcím. Podporuje funkci trávicího a respiračního systému, společně s vitaminy a minerálními látkami urychluje vývoj imunitního systému.
Leták ke stažení – Kolostran pasta.pdf

Lamboost

LAMBOOST je na mlezivo bohatý nutriční doplněk ve formě orální pasty určený k doplnění energie pro malá a podvyživená jehňata. Je rychle a snadno použitelný (nevyžaduje míchání), snadná bezezbytková aplikace.

M Tox +

Vyvazovač toxinů, který je založen na vynikajících vlastnostech montmoriollonitu a extraktů z mořských řas. M Tox + je složen pouze z přírodních materiálů a jako takový se chová i po vyloučení z těla. Dávkování závisí na stupni kontaminace, popř. kontaminací. Důkladně se zamíchává do směsí pro prasata, drůbež a skot.
Leták ke stažení.pdf

M Tox + 15

Vyvazovač toxinů, který je založen na vynikajících vlastnostech montmoriollonitu a extraktů z mořských řas. M Tox + je složen pouze z přírodních materiálů a jako takový se chová i po vyloučení z těla. Dávkování závisí na stupni kontaminace, popř. kontaminací. Důkladně se zamíchává do směsí pro prasata, drůbež a skot.
Leták ke stažení.pdf

Mentholyx Cube

Mentholyx je velice chutná doplňková směs s obsahem mentolu ve formě lizu určená pro telata a jalovice. Pomáhá v prevenci kašle a pneumonie, snižuje stres, podílí se na správném rozvoji bachorové mikroflóry. Dále má pozitivní vliv na imunitní systém a reší problémy v období růstu telat. MENTHOLYX se vyznačuje nízkým obsahem vlhkosti (2 – 3%), výbornou chutností a pravidelným příjmem, dobrou skladovatelností (24 měsíců) i za nepříznivého počasí (déšť, horko).
Leták ke stažení – Specifikace Cube.pdf
Leták ke stažení – Cubes lizy.pdf

MIKROP OVIS

Mléčná krmná směs MIKROP OVIS je určená pro odchov jehňat a kůzlat. Mladým zvířatům dodává všechny potřebné živiny pro jejich další růst a vývoj. Svými parametry se přibližuje složení ovčího mléka. Tato směs je vhodnou náhražkou mléka i při úhynu kojící bahnice.

MilkoLyte GEL

MilkoLyte GEL je určen pro použití u telat v období průjmových onemocnění nebo v období jejich rekonvalescence.

Monokalciumfosfát

Fosfor se nachází ve všech buňkách a účastní se tvorby a mineralizace kostí. Pokud v krmné dávce chybí P a Ca, dochází k celé řadě onemocnění zvířat včetně snížení užitkovosti. Zvířata mohou onemocnět křivicí, měknutím a řídnutím kostí, fibrózou, degenerací kostí a degenerativními změnami kloubů. Jeho použití zvyšuje dojivost mléčného skotu, denní příbytky na váze telat a prasat, nosnost slepic a také zlepšuje kvalitu vlny ovcí.

Monopropylenglykol

Monopropylenglykol je glukoplastickou látkou, která se používá k zamezení vzniku ketózy (zvýšená hladina ketolátek v krvi).

Nutriliz KB

Nutriliz KB je vhodný pro produkční dojnice, masný skot, kozy a spárkatou zvěř. Chutnost lizu je podpořena přídavkem řepné nebo třtinové melasy. Liz je lisován za vysokých tlaků, tím má pevnější strukturu a nerozpadá se. Je vhodný na pastvu i do stájí.
Leták ke stažení – lizy kostky.pdf
Leták ke stažení – KONVENCE MELASOVÉ LIZY.pdf

Nutriliz KB + Se

Nutriliz KB + Se je vhodný pro produkční dojnice, masný skot, kozy a spárkatou zvěř. Chutnost lizu je podpořena přídavkem řepné nebo třtinové melasy. Liz je lisován za vysokých tlaků, tím má pevnější strukturu a nerozpadá se. Je vhodný na pastvu i do stájí. Tento liz se vyznačuje vysokým obsahem selenu, je vhodný zejména v období březosti a v laktaci. Selen spolu s vitamínem E v těle březí matky významně zvyšuje vitalitu narozených mláďat.

OviPack Midi

Melasovaný minerální liz OviPack Midi je vhodný především pro ovce. Složení lizu je přizpůsobené potřebám zvířat a je obohacené o řepkový či třtinový cukr, který zvyšuje chutnost lizu. Liz má kvalitní a odolnou strukturu, které je dosaženo lisováním za vysokých tlaků. OviPack Midi je vhodný na pastvu i do stájí. Obsahuje vitamín A v chráněné formě pro lepší vstřebávání.
Leták ke stažení – lizy kostky.pdf
Leták ke stažení – KONVENCE MELASOVÉ LIZY.pdf

Oxid hořečnatý

Hořčík hraje důležitou roli pro svalstvo, je důležitý pro kontrakci svalových vláken. Nedostatek hořčíku vede k nepokojům, nervozitě a poruchám koncentrace dobytka.

Patoral Se

Doplňkové krmivo ve formě stříkačky pro telata a kůzlata po narození. Díky koncentrované energii, vitamínům a mikroprvkům a díky obohacení o inaktivní kvasinky pomáhá PATORAL SE zejména slabým mláďatům. Obsahuje měď, není proto vhodný pro jehňata. Zmírňuje reakci mláďat na stres po narození a zvyšuje jejich životaschopnost.

Proteidor 38

Doplňkové krmivo pro přežvýkavce.

RumiHerb

Melasovaný minerální liz RumiHerb je minerální liz, prostřednictvím něhož přináší chovatel zvířatům vyrovnanou minerální výživu (makroprvky a mikroprvky). Svým složením je ideálním doplňkem pastvy pro jalovice, mladý skot, dojnice, masné krávy, ovce i kozy. Vzhledem k obsahu třtinové melasy je velmi chutný a zvířaty obecně velmi dobře přijímán. RumiHerb obsahuje výtažky z rostlin s přirozenými antiparazitními účinky, které přispívají k udržení celkové pohody zvířat. Vzhledem k tomu, že tento produkt neobsahuje měď, je možné ho použít i pro ovce.
Leták ke stažení – KONVENCE MELASOVÉ LIZY.pdf
Leták ke stažení -lizy kostky.pdf

Rumilevure

Rumilevure napomáhá k rozvoji bachoru u telat, jehňat a kůzlat a ke snížení rizika steatózy. Doporučuje se zejména při změně krmné dávky, při poklesu příjmu potravy.

Soda krmná

Soda krmná, známá také jako jedlá soda, zlepšuje bachorovou výkonnost (stabilizuje pH bachoru snížením kyselého prostředí) a zvyšuje tak produktivitu dojnic.

Soluvox

Podporuje boj proti kokcidiím, kterými je infikováno více než 80% dojných stád. SOLUVOX obsahuje kombinaci výzažků z rostlin a esenciálních olejů, hřebíček, skořice, tymián, česnek, kaštan.
Leták ke stažení Soluvox.pdf
Leták ke stažení Krmný plán ovce.pdf

Sucholiz KB

Melasovaný minerální liz Sucholiz KB je určený pro suchostojné dojnice a kozy. Obsahuje vyvážený poměr minerálních prvků a vitamínů, které jsou důležité zejména v období březosti. Vyšší obsah selenu a vitamínu E v těle březí matky významně zvyšuje vitalitu narozených mláďat. Chutnost Sucholizu KB je podpořena přídavkem řepné či třtinové melasy.
Leták ke stažení – lizy kostky.pdf
Leták ke stažení – KONVENCE MELASOVÉ LIZY.pdf

Sůl krmná

Krmná surovina – chlorid sodný je určena k přidávání do různých krmných směsí k zajištění příjmu chloridu sodného (NaCl) u dobytka (skot, prasata, ovce), ale i u drůbeže a koní. Krmná sůl vakuová se používá při přípravě krmiv pro zvířata stejně jako kamenná.

Suprachor B

Předností je velice nízké zastoupení rychle rozpustného dusíku a výborné rozložení hodnot UDP (podle německého systému hodnocení by-pass funkce produktu) po dvou, pěti a osmi hodinách. V porovnání s extrahovanou sojou je tento efekt účinnosti zvýšen po dvou hodinách 2,5x, po pěti hodinách 2x a po osmi hodinách 1,5x. Touto vlastností je v účinnosti do krmných dávek schopný konkurence i v případě tepelně upravených sojových chráněných produktů.

Tastyx Cube

Jedná se o rychlou a bezpečnou dodávku energie, minerálních látek a vitaminů dle individuálních potřeb zvířat. TASTYX zvyšuje aktivitu a množství bachorové mikroflóry, má pozitivní vliv na příjem a stravitelnost krmiva. Je velice chutný, jednoduchý na použití a odolný nepříznivému počasí. TASTYX je ideální pro vyrovnání nutriční disbalance u dojnic, na podporu produkce mléka a pro snížení výskytu acidózy a ketózy. U jalovic zaručuje kontinuální růstovou křivku, u telat zlepšuje příjem vlákniny a konverzi krmiva. Vzhledem k samoobslužnosti krmení se snižují pracovní náklady.
Leták ke stažení – Specifikace Cube.pdf
Leták ke stažení – Cubes lizy.pdf

Thermoplus nutri

THERMOPLUS nutri zlepšuje užitkovost zvířat v průběhu letního období. Vysoké teploty snižují užitkovost a zhoršují reprodukci. Od 28°C (82.4 F) při 60% vlhkosti začínají krávy trpět významným stresem.
Leták ke stažení.pdf

Tympavet

Přípravek proti nadýmání skotu, ovcí a koz.
Leták ke stažení.pdf

Unimel bez mědi

Melasovaný minerální liz Unimel bez mědi je vhodný pro skot, kozy a ovce. Jeho chutnost je podpořena přidáním řepné či třtinové melasy. Díky lisování za vysokých tlaků je jeho struktura pevná, nerozpadá se.Liz je vhodný na pastvu i do stájí, neobsahuje měď. Má vysoký obsah selenu a příznivý poměr makroprvků a vitamínů. Kvalitní příjem minerálních látek je vhodný zejména v období březosti a v laktaci. Dostatečná zásoba selenu v těle březí matky významně zvyšuje vitalitu narozených mláďat.
Leták ke stažení – eko melasové lizy.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

Vápenec krmný

Krmný vápenec je zdrojem vápníku. Tento prvek je v organizmu zvířat nejrozšířenější, více než 98% se nachází v kostech a zubech. Podáváním vápence zabráníte hypokalcémii (snížená hladina vápníku v krvi).

VebLIZ EXTRA Se

Minerálně solný liz s vysokým obsahem prvků – především selenu. Selen je zde zastoupen jak v anorganické, tak i v organické formě. Je vhodný pro všechny kategorie hospodářských zvířat (vyjma ovcí), zejména pro chovy masného skotu, kde je dlouhodobý požadavek na dotaci makro a mikro prvků.
Leták ke stažení VebLIZ.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

VebLIZ EXTRA Se bez Cu

VebLIZ EXTRA Se bez Cu je minerálně solný liz s vysokým obsahem prvků – především selenu. Selen je zde zastoupen jak v anorganické, tak i v organické formě.

Je vhodný pro všechny kategorie hospodářských zvířat (včetně ovcí), zejména pro chovy masného skotu, kde je dlouhodobý požadavek na dotaci makro a mikro prvků.

Příčinou nedostatku selenu je dlouhodobý příjem krmiva, které bylo vypěstováno v selen deficitních oblastech do které spadá i ČR.

Proč je důležitý selen?

  • nelze vázat v organismu, je vylučován bez vytvoření dostatečných rezerv ve tkáních
  • nemůže být zastoupen jiným prvkem
  • bachorová mikroflóra snižuje využití seleničitanu sodného – z přijatého selenu
    je využito méně jak 25 %
  • spolu s vitamínem E vylučují z těla škodlivé látky
  • posiluje přirozenou obranyschopnost

 

Nedostatek selenu způsobuje  snížení přírůstků v důsledku špatné funkce štítné žlázy, nutriční myopatii, poruchy reprodukce – snížená aktivita spermií, nekrózu jater, snížení imunitní kapacity, atd.

VebLIZ EXTRA Se bez Cu tvoří pevnostní nerozpadající se kostku.

VEBLIZ EXTRA Se bez Cu složení:
Makroprvky Na Mg Ca
g/kg 370 6 11
Mikroprvky Zn Mn Fe Se Cu I Co
mg/kg 7 000 6 600 700 35+15 1 500 100 25

Leták ke stažení VebLIZ.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

VebLIZ MINERÁLNÍ

VebLIZ MINERÁLNÍ je určen pro zvířata, která nesmí mít měď v krmné dávce. Jsou to především ovce. Liz může být bezpečně použit při výkrmu skotu, koz prasat nebo divoké zvěře.
Leták ke stažení VebLIZ.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

VebLIZ PASTVA

VebLIZ PASTVA obsahuje mořskou sůl, zvýšený poměr hořčíku a fosforu. Je vhodný jako doplněk pro zvířata na pastvě především v jarních měsících.
Leták ke stažení VebLIZ.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

VebLIZ SOLNÝ

100 % chlorid sodný – pro hospodářská zvířata na pastvinách, především pro skot, ovce, koně a kozy. Je vhodný i pro lesní zvěř.
Leták ke stažení.pdf

VebLIZ UNI SELEN

VebLIZ UNI SELEN je vhodný při pasení, obsahuje 1/3 denní dávky rozhodujících prvků Zn, Mn, Fe, I, Co, Cu a Se. Určen pro zvířata s vysokou ekonomickou hodnotou a pro zvířata vystavena fyzické zátěži. Patří sem například mladý skot, krávy v laktaci, dostihové koně, zvířata pasoucí se například na horských pastvinách.
Leták ke stažení VebLIZ.pdf
Leták ke stažení – Lizy kostky.pdf

VebMILK 50 plus

VebMILK 50 plus je speciálně vyvinut pro včasné krmení telat a je vhodný pro všechny krmné a chovné systémy s 50 % sušeného odstředěného mléka.
Leták ke stažení.pdf

VebMILK baby

VebMILK baby je speciální mléčná krmná směs s velice vysokým obsahem sušeného mléka. Zaručuje kvalitní odchov telat za nižší cenu. Má snadnou a rychlou přípravu nápoje. Jedná se o kvalitní, plně biologicky fungující produkt.

VebMILK červený

VebMILK červený je kompletní mléčná krmná směs pro odchov telat ihned po mlezivovém období. VebMILK červený se velmi dobře rozpouští, má vysokou stravitelnost a je dobře snášen. Podporuje zdravý růst a vývoj. Vhodný pro celoroční použití.
Leták ke stažení.pdf

VebTEL 20 – nedostupný

Doplňková krmná směs je určena pro intenzivní odchov telat po ukončeném mlezivovém období. Směs svojí skladbou a hrubou strukturou urychluje rozvoj bachoru.

Vebtel 20 obsahuje výtažky z česneku, který startér zchutňuje a zároveň působí proti rozvoji parazitů a patogenů v trávicím traktu. Je vhodné tele na směs navykat již od 3 dnů stáří. Obsahuje oves a kukuřici.
Leták ke stažení

VebTEL 24

Doplňková krmná směs VebTEL 24 je určena pro intenzivní odchov telat po ukončeném mlezivovém období. Směs svojí skladbou a hrubou strukturou urychluje rozvoj bachoru.

Vebtel 24 obsahuje negeneticky modifikovanou sóju (NON GMO). Je vhodné tele na směs navykat již od 3 dnů stáří.
Leták ke stažení

Velflash

Doplňkové krmivo Velflash je šumivý, rozpustný, nutriční doplněk pro přežvýkavce. Tlumí stresové reakce při porodu. Obsahuje zdroj rychle dostupné energie, elektrolyty, vitamíny a mikroprvky pro lepší návrat dojnic do kondice po porodu.

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě